среда, 22. септември 2021. Вести денес: 147
home Хроника

Крадец фатен на дело во штипски маркет: Како се празни полица со чоколади за неполна минута (ВИДЕО)

Крадец фатен на дело во штипски маркет: Како се празни полица со чоколади за неполна минута (ВИДЕО)

На видеото може да се види како крадецот чека момент кога ќе остане сам, па за помалку од една минута успева да ја наполни својата јакна со чоколади и тоа од оние од по 300 грама. Дејството се одвива во маркет во Штип.

Коронавирус