вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Колега истепал колешка на Клиника

Колега истепал колешка на Клиника

Вработена во комплексот клиники „Мајка Тереза“ пријавила во полиција дека додека била на работното место, по претходна расправија, била физички нападната од нејзин колега А. Ј.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, пренесува Скопје инфо.

Коронавирус