понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 161
home Хроника

Клиент нападнал вработен во фирма

Клиент нападнал вработен во фирма

На 02.04.2021 во СВР Скопје, вработен во приватна фирма пријавил дека во 17:30 часот во магацин на фирма на ул.„Скупи“ бил физички нападнат од Х.Ј., клиент на фирмата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус