петок, 10. јули 2020. Вести денес: 170
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Хроника

Кичевец си ја исекол ногата со мотокултиватор, починал на лице место

Кичевец си ја исекол ногата со мотокултиватор, починал на лице место

На 04.06.2020 во 16.30 часот во СВР Охрид било пријавено дека во с.Другово, кичевско, Ц.З.(54) од селото, додека извршувал работи на нива со мотокултиватор ја исекол ногата и од здобиените повреди починал на местото, информираат од МВР.

Увид бил извршен и се работи на расчистување на случајот.

Парламентарни избори 2020