петок, 30. септември 2022. Вести денес: 178
home Хроника

Кичевец препратен на Клинички, си нанел повреди со нож

Кичевец препратен на Клинички, си нанел повреди со нож

Од Медицински центар Кичево вчера попладне било пријавено дека кај нив бил донесен повреден 35-годишен маж од Кичево кој, според пријавеното, сам со нож си нанел повреди.

Истиот е препратен во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ во Скопје.

Извршен е увид. Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус