петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 190
home Хроника

Кажала дома дека ќе оди кај другарка, па исчезнала – мајка си ја бара ќерката

Кажала дома дека ќе оди кај другарка, па исчезнала – мајка си ја бара ќерката

На 07.09.2021 околу 18.30 часот во СВР Скопје, Н.Г.(38) од Скопје пријавила дека нејзината ќерка Н.Г.(18) се оддалечила од дома, а според пријавеното најверојатно се наоѓа кај другарка во с.Средно Коњари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021