четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Кавадарчанец физички се пресметал со неговата постара сестра

Кавадарчанец физички се пресметал со неговата постара сестра

Во Полициската станица Кавадарци вчера 46-годишна кавадарчанка пријавила дека во неделата, во нејзиниот дом била физички нападната од нејзиниот 33-годишен брат.

За ова денеска информираше Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Тој рече дека по целосно документирање на случајот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

ЕУРО 2020

Македонија