недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Каменувано полициско возило во Арачиново

Каменувано полициско возило во Арачиново

Во с.Арачиново вчера во 22.55 часот додека полициски службеници вршеле обиколка со службено возило „шкода јети“, едно лице со камен го оштетило возилото.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021