понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 142
home Хроника

Јакимовски не направил сообраќајна несреќа

Јакимовски не направил сообраќајна несреќа

Стевче Јакимовски не направил сообраќајна несреќа, неофицијално дознава Телевизија 24.

Самиот Јакимовски преку социјалните мрежи демантираше дека учестувал во сообраќајна несреќа, откако дел од медиумите објавија дека екс-градоначалникот возејќи автомобил удрил во мотоциклист.

Според информациите на Телевизија 24, учество во сообреќајната несреќа имал близок роднина на Јакимовски.

loading...