четврток, 21. септември 2023. Вести денес: 113
home Хроника

Извршена обљуба врз скопјанка- мајката пријавила во полиција

Извршена обљуба врз скопјанка- мајката пријавила во полиција

Во Полициска станица Гази Баба, вчера во 14.30 часот 41-годишна жителка од скопско село пријавила дека врз нејзината ќерка била извршена обљуба од В.Б..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.