петок, 17. септември 2021. Вести денес: 106
home Хроника

Излетал од патот: Полициско возило се преврте кај Велес (ФОТО)

Излетал од патот: Полициско возило се преврте кај Велес (ФОТО)

Полициско возило излетало од патот и се превртело во близина на Велес.

Како што може да се види на фотографијата, местото на несреќата било обезбедено од полицијата, а сообраќајот се одвивал по една лента.

Коронавирус