четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 174
home Хроника

Излегле од пет автомобили и истепале млад скопјанец

Излегле од пет автомобили и истепале млад скопјанец

На 28.10.2021 во 02:00 часот во СВР Скопје, Е.М.(28) од Скопје пријавил дека околу 00:30 часот на подрачје на Аеродром бил физички нападнат од неколку лица кои биле со патнички возила „фиат“, „форд“, „пежо“, „пежо“ и „ауди“, сите со скопски регистарски ознаки.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус