вторник, 28. јуни 2022. Вести денес: 40
home Хроника

Изгоре возило Мерцедес во Батинци

Изгоре возило Мерцедес во Батинци

На 11.01.2021 во 03:10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Батинци, скопско било опожарено возило „мерцедес“, сопственост на Х.К.(33).

Извршен е увид.

Коронавирус