четврток, 4. март 2021. Вести денес: 99
home Хроника

Изгоре возило Мерцедес во Батинци

Изгоре возило Мерцедес во Батинци

На 11.01.2021 во 03:10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во с.Батинци, скопско било опожарено возило „мерцедес“, сопственост на Х.К.(33).

Извршен е увид.

Коронавирус