недела, 24. септември 2023. Вести денес: 10
home Хроника

Изгоре „Мерцедес“ во Визбегово

Изгоре „Мерцедес“ во Визбегово

На 24.11.2021 во 02:25 часот во Полициската станица Чаир било пријавено дека во с.Визбегово, скопско, настанал пожар во патничко возило „мерцедес“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на А.И.(37) од с.Визбегово.

Повредени лица нема. Увид ќе се врши во текот на денот.