понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Изгоре „ауди“ во Арачиново

Изгоре „ауди“ во Арачиново

На 27.05.2019 година во 03.45 часот Н.М.(35) од с.Арачиново пријавил дека настанал пожар во неговото патничко возило „Ауди А5“.

Пожарот бил изгаснат од сопственикот, а повредени лица нема. Извршен е увид.

Коронавирус