понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 123
home Хроника

Исчезнатото девојче од Драчево се врати дома

Исчезнатото девојче од Драчево се врати дома

Во Полициската станица Драчево, К.Л. (53) од Скопје вчера пријавил дека на 05.04.2018 година во 02.00 часот во домот се вратила неговата 14-годишна ќерка, која беше пријавена за исчезната на 04.04.2018 година.

Коронавирус