вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезнато е 14-годишно дете од Штип

Исчезнато е 14-годишно дете од Штип

На 09.01.2021 во 07.45 часот во СВР Штип, Е.Д.(39) од Штип пријавил дека неговиот син С.Д.(14) се оддалечил од дома.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021