четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 178
home Хроника

Исчезнато 12-годишно девојче од Шутка

Исчезнато 12-годишно девојче од Шутка

На 06.02.2020 во 01:15 часот во Полициското одделение Шуто Оризари, Е.Б.(44) од Скопје пријавила дека на 05.02.2020 околу 17:00 часот од семејниот дом се оддалечила нејзината ќерка Ф.Е.(12).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус