среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 69
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Хроника

Исчезната жена се вратила дома

Исчезната жена се вратила дома

Министерството за внатрешни работи информира дека А.Ј.(46) од село Брвеница, тетовско која беше пријавена за исчезната вчера се вратила во домот.