петок, 18. октомври 2019. Вести денес: 87
home Хроника

Исчезната Викторија по шест дена се врати дома

Исчезната Викторија по шест дена се врати дома

С.Н. од село Суводол пријавила дека нејзината 15-годишна ќерка, која беше пријавена за исчезната на 02.11.2018 година, се вратила дома во село Суводол.

Случајот бил пријавен вчера околу 16 часот во полициската станица Демир Хисар.