понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезната млада скопјанка која имала здравствени проблеми

Исчезната млада скопјанка која имала здравствени проблеми

На 29.04.2020 во 17:45 часот во СВР Скопје, С.Т.(58) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка С.Т.(35) од Скопје, која имала здравствени проблеми.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ЕУРО 2020

Македонија