петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезната малолетничка од Скопје

Исчезната малолетничка од Скопје

На 30.08.2019 во 17:20 часот во СВР Скопје Џ.А.(50) од Скопје пријавил дека од домот заминала неговата  ќерка Џ.В.(15).

Таа претходно повеќе пати се оддалечувала и била враќана.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021