вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 17
home Хроника

Исчезната е скопјанка која имала здравствени проблеми

Исчезната е скопјанка која имала здравствени проблеми

На 06.05.2021 во 23:00 часот во Полициската станица Гази Баба, М.С.(20) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината мајка Л.С.(50), која имала здравствени проблеми.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

ЕУРО 2020

Македонија