петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 189
Во живо

Централен митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Штип

home Хроника

Исчезната е малолетна скопјанка, мајката бара помош

Исчезната е малолетна скопјанка, мајката бара помош

На 13.10.2021 во 10:00 часот во СВР Скопје С.А.(40) од Скопје пријавила дека на 12.10.2021 околу 18:00 часот од дома се оддалечила нејзината ќерка Љ.А.(16) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус