четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 49
home Хроника

Исчезнат е млад жител на Ѓорче Петров

Исчезнат е млад жител на Ѓорче Петров

На 02.09.2020 во 11:40 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, Д.К.(42) од с.Волково, скопско, пријавил дека од домот се оддалечил неговиот брат А.К.(27).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021