недела, 4. декември 2022. Вести денес: 58
home Хроника

Исчезнат беровчанец пронајден мртов

Исчезнат беровчанец пронајден мртов

Седумдесет и пет годишниот Б.Б. од Берово бчера утрината бил пронајден починат на улицата „Дамјан Груев“ во градот.

Б.Б. во полиција бил пријавен за исчезнат на 10-ти овој месец.

Од МВР информираат дека извршен е увид на местото на настанот, а телото на починатиот е  предадено на фамилијата за погреб.

 

Коронавирус