петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 98
Во живо

ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски од индустриската зона „Жабени“

home Хроника

Исчезнат беровчанец пронајден мртов

Исчезнат беровчанец пронајден мртов

Седумдесет и пет годишниот Б.Б. од Берово бчера утрината бил пронајден починат на улицата „Дамјан Груев“ во градот.

Б.Б. во полиција бил пријавен за исчезнат на 10-ти овој месец.

Од МВР информираат дека извршен е увид на местото на настанот, а телото на починатиот е  предадено на фамилијата за погреб.

 

Локални избори 2021