сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 48
home Хроника

Исчезнал малолетник во Скопје

Исчезнал малолетник во Скопје

Љ.К.(47) од Скопје вчера пријавила дека на 04.09.2018 година во 10.00 часот, од дома во непознат правец се оддалечил нејзиниот син Ф.К.(17).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.