недела, 26. септември 2021. Вести денес: 81
home Хроника

Исчезнаа 2 лица: Една скопјанка си го бара синот, друга мажот

Исчезнаа 2 лица: Една скопјанка си го бара синот, друга мажот

На 03.07.2021 во 17.50 часот во Полициската станица Бит Пазар, Б.Л.(51) од Скопје пријавила дека од дома се оддалечил нејзиниот син Е.Л.(27) од Скопје.

На 03.08.2021 во 14.00 часот во Полициската станица Кисела Вода, Б.Ц.(37) од Скопје пријавила дека од дома се оддалечил нејзиниот сопруг Ц.Ц.(71) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата, инфомираат од МВР.

Коронавирус