среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 61
home Хроника

Исчезна жена во Скопје: 17- годишно девојче си ја бара мајката

Исчезна жена во Скопје: 17- годишно девојче си ја бара мајката

На 26.11.2018 година во 22.00 часот во Полициската станица Чаир, 17-годишно девојче пријавила дека во непознат правец се оддалечила нејзината мајка Н.С. (34).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021