петок, 31. март 2023. Вести денес: 42
home Хроника

Исчезна жена од Струга, ја нема една недела

Исчезна жена од Струга, ја нема една недела

Во Полициската станица Струга, М.З. (68) од Струга вчера во 11 часот пријавил дека на 10.05.2018 година околу 07.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата сопруга Б.М. (53).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.