среда, 23. јануари 2019. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезна жена од Скопје, ја нема од неделата

Исчезна жена од Скопје, ја нема од неделата

Вчера во 17.15 часот во Полициската станица Бит Пазар, С.Н. (57) од Скопје пријавил дека во неделата, на 10.06.2018 година, од дома во непознат правец се оддалечила неговата сестра В.З. (53) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.