понеделник, 21. септември 2020. Вести денес: 28
home Хроника

Исчезна жена од Кисела Вода, нејзината ќерка бара помош од полицијата

Исчезна жена од Кисела Вода, нејзината ќерка бара помош од полицијата

На 02.02.2020 во 19:30 часот во Полициската станица Кисела Вода, П.Н.(21) од Скопје пријавила дека домот се оддалечила нејзината мајка П.Н.(51) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус