недела, 5. јули 2020. Вести денес: 127
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски во Прилеп ја промовира програмата на ВМРО-ДПМНЕ

home Хроника

Исчезна жена од Битола со две малолетни деца, сопругот пријавил во полиција

Исчезна жена од Битола со две малолетни деца, сопругот пријавил во полиција

Во СВР Битола, М.С. (34) од Битола вчера во 19.00 часот пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга Е.С. (24), заедно со нивните малолетни деца на возраст од три и една година.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

Парламентарни избори 2020