понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 25
home Хроника

Исчезна тинејџерка од Скопје- еве во што се сомнева нејзината мајка

Исчезна тинејџерка од Скопје- еве во што се сомнева нејзината мајка

На 1 април 2019 во Полициската станица Карпош, Ф.А.(44) од Скопје пријавила дека од дома се оддалечила нејзината ќерка И.А.(18), за која се сомнева дека е заедно со машко лице од населба Шуто Оризари кое го познава.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус