четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Хроника

Исчезна скопјанка- полицијата трага по неа

Исчезна скопјанка- полицијата трага по неа

На 25 април 2020 година во 07.30 часот во Полициската станица Аеродром лицето Н.Б.(35) од Скопје, пријавила дека претходниот ден, односно на 24.04. 2020 година околу 10:30 часот, во непознат правец се оддалечила нејзината мајка Н.С. (68).

Се работи на случајот за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

Коронавирус