понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 166
home Хроника

Исчезна скопјанка: 27- годишна девојка си ја бара мајката

Исчезна скопјанка: 27- годишна девојка си ја бара мајката

В.Ј. (27) од Скопје вчера во 18.30 часот во Полициската станица Чаир пријавила дека од домот се оддалечила нејзината мајка Л.Т. (62).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.