недела, 19. септември 2021. Вести денес: 59
home Хроника

Исчезна скопјанец, сопругата пријави во полиција

Исчезна скопјанец, сопругата пријави во полиција

На 12.09.2021 во 15:05 часот во СВР Скопје, И.Ф.(48) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот сопруг Д.Ф.(45) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус