вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 47
home Хроника

Исчезна скопјанец, сопругата бара помош од полицијата

Исчезна скопјанец, сопругата бара помош од полицијата

На  02.01.2021 во 10.30 часот во Полициската станица Драчево Е.Д.(41) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот сопруг А.Д.(40).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус