петок, 30. септември 2022. Вести денес: 166
home Хроника

Исчезна скопјанец со здравствени проблеми

Исчезна скопјанец со здравствени проблеми

Во Полициско одделение Шуто Оризари, вчера во 12.35 часот С.Б.(24) од Скопје пријавил дека се оддалечил неговиот чичко И.Б.(78), лице со здравствени проблеми.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус