вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 140
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Хроника

Исчезна скопјанец, неговиот син бара помош од полицијата

Исчезна скопјанец, неговиот син бара помош од полицијата

На 09.08.2020 во 17:25 часот во Полициска станица Бит Пазар, Ш.Ш.(45) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот татко Р.Ш.(70).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.