четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 18
home Хроника

Исчезна скопјанец кој живеел во камп приколка

Исчезна скопјанец кој живеел во камп приколка

На 12.11.2019 во СВР Скопје било пријавено дека Ж.П.(67) од Скопје, кој живеел во камп приколка во с.Дељадровци, се оддалечил од домот. Според пријавеното, лицето и претходно се оддалечувало и се враќало.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

Коронавирус