петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 16
home Хроника

Исчезна скопјанец: Ќерка си го бара таткото

Исчезна скопјанец: Ќерка си го бара таткото

Во Полициската станица Карпош, В.Т. (57) од Скопје, вчера во 16.00 часот пријавила дека од домот во непознат правец се оддалечил нејзиниот татко А.Т. (86).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус