четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 186
home Хроника

Исчезна штитеник од домот „Ранка Милановиќ“

Исчезна штитеник од домот „Ранка Милановиќ“

Социјална работничка во ЈЗУ „Ранка Милановиќ“ вчера пријавила дека на 14.11.2018 година од домот во непознат правец се оддалечил нивен штитеник на возраст од 12 години.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Локални избори 2021