четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Хроника

Исчезна штипјанец, полицијата трага по него

Исчезна штипјанец, полицијата трага по него

Вчера во 9:50 часот во СВР Штип, К.Ј.(61) од Штип пријавил дека од семејниот дом се оддалечил неговиот син М.Ј.(28).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето. бк/

Коронавирус