сабота, 15. август 2020. Вести денес: 62
home Хроника

Исчезна момче од Скопје, мајка му бара помош

Исчезна момче од Скопје, мајка му бара помош

На 09.07.2020 во 19:15 часот во Полициското одделение Шуто Оризари, С.М.(50) од Скопје пријавила дека околу 09:00 часот од домот се оддалечил нејзиниот син О.М.(24) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус