петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезна млада скопјанка

Исчезна млада скопјанка

На 22.11.2020 во 16.00 часот во Полициското одделение Сарај Т.С.(47) од с.Крушопек, скопско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка М.С.(20).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус