четврток, 22. јули 2021. Вести денес: 204
home Хроника

Исчезна млад скопјанец, полицијата трага по него

Исчезна млад скопјанец, полицијата трага по него

На 31.05.2021 во 15:00 часот во СВР Скопје, С.С.(57) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечил неговиот син М.С.(22) од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус