сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Исчезна маж од Македонски Брод

Исчезна маж од Македонски Брод

Во текот на вчерашниот ден во 11:35 часот телефонски во Полициската станица-Македонски Брод, М.Ј. пријавила дека на 19.09.2018 гина од дома во непознат правец се оддалечил  нејзиниот брат Б.Ј. од Македонски Брод, инфомираат од полицијата.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус