вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 147
home Хроника

Исчезна малолетник од Куманово

Исчезна малолетник од Куманово

Во соопштението од МВР стои дека на 27.01.2020 во 19.50 часот во Полициската станица Куманово, А.А. (40) од Куманово пријавил дека неговиот малолетен син се оддалечил од домот.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус