петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 124
home Хроника

Исчезна малолетник од Кисела Вода

Исчезна малолетник од Кисела Вода

На 17.11.2018 год во 20:00 часот во Полициска станица Кисела Вода Р.Н.(61) од Скопје пријавил дека на 16.11.2018 година во 18:30 часот од нивниот дом се оддалечил неговиот 16 годишен син.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус